RSS
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 31 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Wydział Ruchu Drogowego poszukują świadków zdarzenia przy ul. Lelewela 42.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Toruniu prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło w dniu 7 października 2013 r. około godz. 13:05 w Toruniu przy ul. Lelewela 42. Kierujący rowerem koloru czarnego w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania uszkodził pojazd marki honda jazz. Po zdarzeniu sprawca odjechał z tego miejsca.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają wiedzę na jego temat proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego w Toruniu przy  ul. Dziewulskiego  1, pokój 221. Numer telefonu 56 641 21 70 , 997 lub 112.


st. sierż. Wojciech Chrostowski
 
Powrót  Drukuj   Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz