RSS
Dzisiaj jest: Niedziela, 30 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Tragiczny wypadek w powiecie sępoleńskim

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się dzisiaj rano na krajowej 25 w powiecie sępoleńskim. TIR najechał na stojącego na tym samym pasie ruchu drugiego TIR-a. Jeden z kierowców zmarł mimo reanimacji.
 
 
Dzisiaj około 6:00 na krajowej 25 w miejscowości Zamarte, gmina Kamień Krajeński w powiecie sępoleńskim, w tył stojącego na drodze MAN-a uderzył jadący w tym samym kierunku TIR m-ki Scania. Mimo podjętej reanimacji na miejscu zginął 51-letni kierowca scanii. Podróżująca z nim 27-letnia kobieta i dwóch chłopców, w wieku 7 i 3 lata, zostali przewiezieni do szpitala. Skąd po udzieleniu im pomocy medycznej zostali zwolnieni do domu. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.
Policjanci kierują objazdami: Zamarte-Ogorzeliny-Obkas-Duża Cerkwica-Kamień Krajeński.
 

 
Publikacja: Kamila Ogonowska
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz