RSS
Dzisiaj jest: Wtorek, 01 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Śmiertelny wypadek na krajowej 10.

Wypadek na 10 1Wczoraj (tj. 07.05.09r.) o godz. 16.15 w miejscowości Czernikówko na krajowej 10 prowadzącej z Torunia do Warszawy doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.
 
Wypadek na 10 2Kierujący samochodem Mazda 51 letni mężczyzna jadący od Torunia z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym Volvo z naczepą, kierowanym przez 29 letniego mieszkańca pow. toruńskiego. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek na 10 3

Wypadek na 10 4

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium w Toruniu. Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym w Toruniu. Dochodzenie prowadzi Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
 
 
nadkom. Wioletta Dąbrowska
KMP Toruń
Zespół Komunikacji Społecznej
 
Publikacja: Piotr Górny
KMP w Toruniu
administrator www
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz