RSS
Dzisiaj jest: Sobota, 29 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Śmiertelny wypadek w Zabartowie w gminie Więcbork

         Dzisiaj na trasie Mrocza – Więcbork miał miejsce wypadek drogowy w którym zginęła 39-letnia mieszkanka Zabartowa z gminy Więcbork.

          Do zdarzenia doszło przed godz. 15.00 w miejscowości Zabartowo na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 241. Kierująca nissanem primera 48-letnia mieszkanka Niemcza koło Bydgoszczy jechała na trasie Mrocza – Więcbork. W miejscowości Zabartowo na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn zjechała na prawe pobocze i uderzyła w stojącą tam kobietę, która w wyniku uderzenia zginęła na miejscu. Była to 39-letnia mieszkanka Zabartowa. Kobieta kierująca nissanem była trzeźwa. Pojazd zabezpieczono do celów procesowych.

         Czynności wyjaśniające prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Sępólno Kraj. pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tucholi, które mają ustalić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

 
 
 
                      
 
 
Oficer Prasowy KPP Sępólno Kraj.
podkom. Krzysztof Wieczorek
 
 
 
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz