RSS
Dzisiaj jest: Wtorek, 01 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Kto widział wypadek w Szczepicach?

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w ustaleniu kierującego samochodem osobowym koloru ciemnego najprawdopodobniej marki Audi 80 B4, rocznik 1992-96, który dziś w nocy (14/15.03) w miejscowości Szczepice potrącił pieszego i nie udzielając mu pomocy, zbiegł z miejsca zdarzenia. Potrącony mężczyzna zmarł.
 
Dziś w nocy (14/15.03) w miejscowości Szczepice, w gminie Kcynia, kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie marki Audi 80 B4, rocznik 1992-96 koloru ciemnego – zielonego lub grafitowego, potrącił idącego poboczem drogi 47-latka. Kierowca auta odjechał z miejsca wypadku, pozostawiając rannego mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Dziś (15.03) rano przejeżdżające drogą osoby zauważyły leżącego w rowie mężczyznę, który niestety już nie żył. Przybyli na miejsce funkcjonariusze przesłuchali świadków, wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Kcyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
 
Świadków wypadku bądź osoby, które widziały samochód osobowy, prawdopodobnie marki Audi 80 B4, rocznik 1992-96, koloru ciemnego, którym kierował sprawca lub posiadają informacje na temat pojazdu mającego uszkodzenia, mogące wskazywać, że brał on udział w wypadku, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Kcyni przy ulicy Zielonej, tel. (52) 33-93-320 w godz. 7:30-15:30 lub całodobowo pod numerem alarmowym 997 i 112.
Gwarantujemy anonimowość!

 
 
st. sierż. Nadolna Edyta
Oficer Prasowy KPP w Nakle nad Notecią


 
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz
KWP w Bydgoszczy
Rzecznik Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz