RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 28 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Renault zderzył się z autobusem szkolnym

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem szkolnego autobusu doszło dziś (21.03) w Czewujewie, w powiecie żnińskim. Cztery osoby trafiły do szpitala. Kierowcy autobusy oraz dzieciom nic się nie stało.

Dzisiaj (21.03) o godz. 7:15 dyżurny Policji w Żninie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Czewujewo. Jak ustalili policjanci, doszło do zderzenia pojazdu renault z autobusem przewożącym dzieci do szkoły. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że przyczyną mógł być nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania wykonany przez kierowcę renault. W wyniku wypadku cztery osoby z renault trafiły do szpitala. Kierowcy autobusy oraz dzieciom nic się nie stało. Szczegóły zdarzenia ustalą śledczy.


nadkom. Krzysztof Jaźwiński
Oficer Prasowy KPP w Żninie
                                    
                                
                                        
                                
                                    

 
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz
KWP w Bydgoszczy
Rzecznik Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz