RSS
Dzisiaj jest: Czwartek, 03 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Policjant w „Bajce”


Pierwsze miesiące roku szkolnego to czas kiedy policjanci odwiedzają przedszkola i szkoły w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły”. Ostatnio sierż. szt. Tomasz Bartecki z KPP w Mogilnie zawitał u maluchów w Przedszkolu „Bajka” w Gębicach.
Jak bezpiecznie dotrzeć z domu do przedszkola i z powrotem? Jak poruszać się podczas spaceru czy pieszej wycieczki? Co robić kiedy "zaczepia" nas obcy? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiadał wczoraj (12.10.12) przedszkolakom sierż. szt. Tomasz Bartecki z mogileńskiej komendy. Policjant w formie zabawy przekazał dzieciom najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Omówił szczegółowo jak należy zachowywać się w obrębie przejścia dla pieszych oraz dlaczego tak ważne jest stosowanie elementów odblaskowych. Osobne miejsce poświęcił zagrożeniom w kontakcie z obcymi, których dziecko może spotkać w rożnych miejscach i sytuacjach.

kom. Tomasz Rybczyński
oficer prasowy KPP w Mogilnie
 
Publikacja: Kamila Ogonowska
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz