RSS
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 31 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:1004
Zatrzymani sprawcy:47
Zatrzymani poszukiwani:3
Wypadki drogowe:4
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka „Łapówka” za uniknięcie kary

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi pewnemu kierowcy za to, że chciał przekupić policjantów w zamian za odstąpienie od czynności. Kierowca przekroczył prędkość i zamiast mandatu i punktów usiłował wręczyć łapówkę.

Policjanci z włocławskiej drogówki pełniąc służbę w m.Nakonowo, po godz.17  zauważyli auto, którego kierowca przekroczył prędkość. Zatrzymali auto i w obliczu takiej sytuacji mundurowi poinformowali kierowcę, że za popełnione wykroczenie zostanie ukarany mandatem oraz nałożone zostaną punkty karne. 22-letni kierowca najwyraźniej chciał uniknąć kary zaproponował bowiem policjantom 50 zł łapówki w zamian za odstąpienie od czynności. Wówczas policjanci poinformowali, że właśnie dokonał przestępstwa. Teraz 22-latkowi grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz