RSS
Dzisiaj jest: Sobota, 29 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Znaleźli granat w ogródku i przywieźli go strażakom

Mieszkanka Sępólna Kraj. przyszła do straży pożarnej i przyniosła... granat. Znalazł go mąż kobiety podczas prac w ogródku. Ładunek oraz miejsce jego ujawnienia zabezpieczono i wezwano na miejsce saperów.

Kilka minut po godzinie 12.00. do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Kraj. zgłosiła się mieszkanka Sępolna Kraj. i przyniosła wykopany przez jej męża podczas prac ogrodowych granat. Największym zaskoczenie było to, że kobieta przyniosła pocisk w rękach. Strażacy natychmiast poinformowali o tym zdarzeniu Policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli ładunek oraz miejsce jego znalezienia i wezwali na miejsce saperów. Granat pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, zabezpieczyli saperzy.

Pamiętajmy, że niewypałów, czy innych tego typu znalezisk nie wolno pod żadnym pozorem przenosić ich ani dotykać. Może to grozić utartą zdrowia, a nawet życia. W przypadku znalezienia jakichkolwiek pocisków należy niezwłocznie poinformować o takim znalezisku policję, która właściwie zabezpieczy miejsce do czasu przyjazdu saperów.

st. sierż.Małgorzata Warsińska
p.o. Oficera Prasowego KPP w Sępólnie Krajeńskim

 
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz
KWP w Bydgoszczy
Rzecznik Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz