RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 28 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Zawody wędkarskie o Puchar Kapelana Policji w Radziejowie

Na jeziorku w Sadłóżku odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Kapelana Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie ks. Zbigniewa Cabańskiego. W zmaganiach zorganizowanych przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów wzięli udział mundurowi oraz członkowie ich rodzin.

Zawody rozegrano na jeziorku należącym do gospodarstwa agroturystycznego "Cichy Zakątek" w Sadłóżku. Na starcie imprezy zameldowało się 16 zawodników. Zmagania trwały od 7 rano do 11. Każdy z zawodników mógł łowić tylko na jedną wędkę, na wylosowanym wcześniej stanowisku.

Po zmaganiach nastąpiło komisyjne ważenie złowionych ryb. Komisji sędziowskiej przewodził Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie mł. insp. Sławomir Kosiński.
Puchar za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii senior z rąk kapelana ks. Zbigniewa Cabańskiego odebrał Ryszard Stasiak. W kategorii junior zwyciężył Jakub Prośniewski. Za złowienie największej ryby nagrodę Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Sławomira Kosińskiego otrzymał Marcin Konwent. Za najszybciej wyciągniętą rybę z wody dyplom i puchar z rąk Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów asp. szt. Piotra Lewandowskiego dostał Michał Rogowski.

Po skończonych zawodach przyszedł czas na kiełbaski z grilla oraz ogniska.

W poszczególnych kategoriach klasyfikacja wyglądała następująco:
kategoria „Junior”:
1. Jakub Prośniewski;
2. Jakub Lewandowski;

kategoria „Senior”:
1. Ryszard Stasiak;
2. Rafał Czyżewski;
3. Paweł Tomaszewski.

asp. Marcin Krasucki
oficer prasowy KPP Radziejów
 
Publikacja: Kamila Ogonowska
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz