RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 28 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Kierował samochodem po narkotykach

Lipnowscy policjanci zatrzymali 20-latka, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Za to przestępstwo tak samo, jak za jazdę po pijanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz orzeczony w czasie zakaz kierowania.

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę (28/29.06.13) na ul. Mazowieckiej w Lipnie. Patrol policyjny zatrzymał do kontroli drogowej audi A4. Samochodem kierował 20-latek, któremu towarzyszyło troje pasażerów w wieku od 19 do 23-lat. Sprawdzenie dokumentów uprawniających do jazdy  i stan trzeźwości kierowcy nie budził zastrzeżeń. Pomimo to, funkcjonariuszy zaniepokoił wygląd i sposób zachowania 20-latka. Mundurowi podejrzewając, że może on być pod wpływem odurzających środków zabrali go na badania do szpitala. Jak się okazało, wynik badania potwierdził obecność narkotyków w organizmie mężczyzny. Dodatkowo pobrano od niego krew do badań.

Wkrótce 20-latka czeka sprawa w sądzie, gdzie odpowie za kierowanie pod wpływem środków odurzających.

 
Publikacja: Anna Kozłowska
KPP w Lipnie
Oficer Prasowy KPP w Lipnie
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz