RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 28 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka W BMW wiózł haszysz i amfetaminę

Diler narkotykowy wpadł w policyjną zasadzkę. Mężczyzna miał w samochodzie i mieszkaniu haszysz oraz amfetaminę. Policjanci będą wnioskować do oskarżyciela o tymczasowe jego aresztowanie. Za przestępstwa, które mu się zarzuca grozi do 12 lat więzienia.
Wczoraj (05.12.2013r.) inowrocławscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu uzyskali informację o dilerze, który miał przewozić samochodem narkotyki. Na jednej z ulic w Pakości funkcjonariusze urządzili zasadzkę i zatrzymali BMW, którym kierował podejrzewany 24-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony policyjną kontrolą. Podczas przeszukania jego samochodu kryminalni znaleźli środki odurzające. Wstępne testy wykazały, że mężczyzna w samochodzie miał ponad 200g haszyszu, z którego można by przygotować 200 działek oraz amfetaminę o wadze 0,57g. Kierowca BMW został zatrzymany w policyjnym areszcie. W tym czasie policjanci zbierali dowody w sprawie. Przeszukali również mieszkanie 24-latka i tam także znaleźli narkotyki: 2,7g haszyszu i 4,69g amfetaminy.
Środki odurzające wkrótce trafią do bydgoskiego laboratorium kryminalistycznego do dalszych badań. Zabezpieczona została także do sprawy pokaźna kwota pieniędzy, co do której jest przypuszczenie, że stanowi dilerski utarg.
Dziś (06.12.2013r.) mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków.
Może mu teraz grozić kara pozbawienia wolności do
12 lat.

st. asp. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy KPP Inowrocław
tel. 607-285-175
 

 
Publikacja: Kamila Ogonowska
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz