Gość z Ukrainy - BIULETYN RAPORT - Policja Kujawsko-Pomorska

 

Gość z Ukrainy

Data publikacji 14.04.2016

W dniu 14 kwietnia 2016 r., Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy odwiedził Viktor Pyshcheniuk pracownik Policji w Chmielnickim na Ukrainie

Viktor Pyshcheniuk przybył do Bydgoszczy na zaproszenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Wspólnie z innymi delegatami z ukraińskiego Obwodu Chmielnickiego spędzi na Kujawach 3 dni, lecz jako pracownik Policji miał okazję wizytować naszą komendę.

Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej mł. insp. Maciej Wołczek zaprezentował mu strukturę oraz funkcjonowanie Policji garnizonu kujawsko-pomorskiego. W dalszej kolejności, gość odwiedził stanowisko Oficera Dyżurnego naszej KWP, gdzie Naczelnik Sztabu mł. insp. Krzysztof Paczkowski przedstawił mu zadania oraz sposób działania funkcjonariuszy pełniących służbę dyżurną w województwie kujawsko-pomorskim. Ostatnim punktem wizyty było zaprezentowanie zaplecza szkoleniowego wraz z krytą strzelnicą, które przeprowadził kom. Robert Miękczyński z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP Bydgoszcz.

 

 

Autor: nadkom. Krzysztof Złotnicki Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Bydgoszczy
Publikacja: Piotr Pawlaczyk
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy
  • Gość z Ukrainy

Polecane filmy: Kanał YouTube KWP w Bydgoszczy

Aktualności Sztuki Wyboru

    Adres redakcji:
 
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Wydział Komunikacji Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz
tel. (52) 588 13 90
Napisz do nas
 
W sprawie nadsyłania materiałów redakcyjnych prosimy o kontakt:
asp. sztab. Paulina Malinowska, tel. (52) 588 13 20
paulina.malinowska@bg.policja.gov.pl
 
    Materiały prasowe:

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania, adjustacji, zmiany tytułów i opracowania redakcyjnego przyjętych tekstów do publikacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania listów i nieodpłatnego wykorzystania publikowanych materiałów na stronie internetowej www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Za treść zamieszczonych ogłoszeń i listów redakcja nie odpowiada. Kopiowanie materiałów tylko za zgodą redakcji.