Świąteczny konwój w asyście policjantów - BIULETYN RAPORT - Policja Kujawsko-Pomorska

 

Świąteczny konwój w asyście policjantów

Data publikacji 06.12.2018

W ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem", której pomysłodawcami są Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, zorganizowaliśmy dzisiaj niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja, maskotki kujawsko-pomorskich policjantów Polfinka oraz Serca Caritasu. Ten nietypowy konwój kabrioletem zaparkował przed Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym, by przynieść radość małym pacjentom. Dzieciaki życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia!

Dzisiaj (6.12.18) w ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem", organizowanej po raz dziesiąty przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy przygotowany został niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja, maskotki kujawsko-pomorskich policjantów Polfinka oraz Serca Caritasu.

Już po raz trzeci w asyście policyjnego radiowozu świąteczny konwój wyjechał z siedziby Caritasu Diecezji Bydgoskiej do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Na miejscu Święty Mikołaj i jego przyjaciele: Polfin i Serce Caritasu zostali serdecznie przywitani przez dyrekcję i personel szpitala, a następnie odwiedzili wszystkie dzieci hospitalizowane, którym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Te niecodzienne odwiedziny oraz świąteczne upominki rozdawane przez Świętego Mikołaja i jego przyjaciół wywołały na twarzach małych pacjentów, a także ich rodziców uśmiechy radości. I o to właśnie chodziło!!!

Ten dzień jest wprowadzeniem do kolejnej odsłony "Bezpieczeństwa ze Świętym Mikołajem”, która odbędzie się 18 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.

 

Autor: Kamila Ogonowska
Publikacja: Piotr Pawlaczyk
Ładowanie odtwarzacza...

Polecane filmy: Kanał YouTube KWP w Bydgoszczy

Aktualności Sztuki Wyboru

    Adres redakcji:
 
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Wydział Komunikacji Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz
tel. (52) 588 13 90
Napisz do nas
 
W sprawie nadsyłania materiałów redakcyjnych prosimy o kontakt:
asp. sztab. Paulina Malinowska, tel. (52) 588 13 20
paulina.malinowska@bg.policja.gov.pl
 
    Materiały prasowe:

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania, adjustacji, zmiany tytułów i opracowania redakcyjnego przyjętych tekstów do publikacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania listów i nieodpłatnego wykorzystania publikowanych materiałów na stronie internetowej www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Za treść zamieszczonych ogłoszeń i listów redakcja nie odpowiada. Kopiowanie materiałów tylko za zgodą redakcji.