Warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla policjantów komórek patrolowo-interwencyjnych

Policja Kujawsko-Pomorska

Warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla policjantów komórek patrolowo-interwencyjnych

Data publikacji 18.09.2015

Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy, zorganizował warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla policjantów komórek patrolowo-interwencyjnych z jednostek miejskich i powiatowych Policji naszego województwa.

W dniach 27-28.10.2008r., Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy, przy udziale Wydziału Prewencji KWP w Bydgoszczy, OPP w Bydgoszczy oraz Wydziału Zaopatrzenia KWP w Bydgoszczy, zorganizował warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla policjantów komórek patrolowo-interwencyjnych z jednostek miejskich i powiatowych Policji naszego województwa.
W czwartej, z dziesięciu planowanych w tym roku edycji szkolenia, wzięło udział dwudziestu jeden policjantów. Program warsztatów obejmował: zajęcia strzeleckie, naukę technik i taktyk obrony w pozycji stojącej oraz w „parterze” oraz przypomnienie zasad i technik użycia pałki wielofunkcyjnej „TONFA”.
Ćwiczenia praktyczne zostały uzupełnione przez wykład dotyczący bezpieczeństwa podczas podejmowania interwencji, przeprowadzony przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji KWP w Bydgoszczy.
W tym miesiącu zrealizowane zostanie jeszcze jedno spotkanie szkoleniowe w dniach 30-31.10.2008r., pozostałe w listopadzie i grudniu. Serdecznie zapraszamy do udziału.

tekst i zdjęcia:
nadkom. Roman Kajzer
Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy