Archiwum po 2015 roku

Policja Kujawsko-Pomorska

Pierwszy Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM

Data publikacji 06.06.2017

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy na zaproszenie organizatorów wzięli udział w I Ogólnopolskim Dniu Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM. Oprócz części merytorycznej przygotowano dla uczestników także liczne atrakcje, wyjątkowo pouczające.

Wczoraj (5.06.17) na terenie "Kartodromu PZMot” przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy odbył I Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM. Podczas spotkania zaproszeni przez organizatorów goście wygłosili prelekcje na temat bezpieczeństwa i ekologii oraz przedstawili proekologiczne działania. Wśród nich znalazł się również Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy podinsp. Maciej Zdunowski, który omówił najczęstsze przyczyny wypadków drogowych powodowanych zarówno przez kierujących, jak i pieszych, a także przedstawił dane statystyczne iliustrujące ten problem.

Uczestnicy imprezy mogli zwiedzić park serwisowy bolidów elektrycznych Ponadto, mieli okazję zobaczyć symulator dachowania i zderzeń. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Autor: podkom. Joanna Karpińska
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...