Policjanci z Mroczy zatrzymali poszukiwanego - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Policjanci z Mroczy zatrzymali poszukiwanego

Data publikacji 21.08.2019

41-letni mieszkaniec gminy Sadki, pow. nakielski, trafił do policyjnego aresztu. Stało się to po tym, jak w jednym z mieszkań zatrzymali go mroteccy mundurowi. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za jazdę po pijanemu. Po wykonaniu niezbędnych czynności trafił za kraty.

Nakielski sąd wystawił nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności za jazdę „na podwójnym gazie”, 41-letniego mieszkańca gminy Sadki, pow. nakielski. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna powinien spędzić za kratami 40 dni. 

Poszukiwany ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości do wczoraj (20.08.19), kiedy to mroteccy "patrolowcy” ustalili, że przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy Sadki. Aby sprawdzić swoje informacje mundurowi zapukali pod adres, gdzie miał przebywać poszukiwany. Szybko okazało się, że była to bardzo dobra decyzja. 

Zaskoczony wizytą mundurowych 41-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu, skąd po wykonaniu niezbędnych czynności trafił za kraty.

Autor: mł. asp. Zofia Wrzeszcz
Publikacja: Kamila Ogonowska