Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń! - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Data publikacji 10.09.2019

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z pieniędzmi i dokumentami. Pozostawiony na ladzie sklepowej portfel zabrała robiąca zakupy kobieta i nie oddała nie swojej rzeczy. Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek nieuczciwej znalazczyni, którą zarejestrowała kamera monitoringu.

25 lipca 2019r. przy ul. Piłsudskiego na pasażu jednego z grudziądzkich marketów nieznana do tej pory kobieta przywłaszczyła pozostawiony na ladzie sklepowej portfel z pieniędzmi i dokumentami. Na nagraniach z monitoringu zabezpieczonych do prowadzonego postępowania widać osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa.

Śledczy zadecydowali opublikować wizerunek kobiety licząc na pomoc mieszkańców w tej sprawie. Policjanci proszą o pomoc i przekazywanie wszelkich wiadomości, które mogłaby doprowadzić do identyfikacji osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa.

Informacje można przekazać osobiście w KMP w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 693 884 941 i 112.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak
  • kobieta za ladą sklepową
Ładowanie odtwarzacza...