Kradzież z zapachem perfum w tle - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Kradzież z zapachem perfum w tle

Data publikacji 14.11.2019

Kryminalni z Nakła ustalili personalia złodzieja, który wybrał się na darmowe zakupy do jednej z miejscowych drogerii. Ostatecznie okazało się, że 53-latek ukradł perfumy warte niebagatela prawie 1 600 złotych. Podejrzany już usłyszał zarzuty.

Nakielscy kryminalni ustalili, że w jednej z miejscowych drogerii prawdopodobnie doszło do kradzieży perfum o znacznej wartości. Aby zweryfikować swoje ustalenia mundurowi poszli do sklepu, gdzie przejrzeli monitoring i potwierdzili, że do kradzieży faktycznie doszło. 

Podejrzany aż trzykrotnie wchodził do drogerii i za każdym razem wynosił z niej kilka sztuk perfum. Ostatecznie okazało się, że ukradł mienie warte prawie 1 600 złotych. Kryminalni znali złodzieja z wcześniejszych konfliktów z prawem, dlatego też zatrzymanie go było tylko kwestią czasu.

53-latek został zatrzymany następnego dnia w swoim mieszkaniu i dowieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz mieszkaniec Nakła będzie w sądzie tłumaczył się ze swojego zachowania. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 5 lat więzienia.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska