Odpowie za posiadanie amfetaminy - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Odpowie za posiadanie amfetaminy

Kryminalni z bydgoskiego Fordonu zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 40 gramów amfetaminy. 23-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.

Ustalenia policjantów z komisariatu w bydgoskim Fordonie doprowadziły do zatrzymania i przedstawienia 23-letniemu bydgoszczaninowi zarzutu dotyczącego posiadania substancji zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wszystko dlatego, że w zajmowanym przez niego pokoju funkcjonariusze ujawnili, w toku przeszukania, 47 gramów amfetaminy. Mężczyzna początkowo twierdził, że takowych nie posiada, jednak przeczyły temu policyjne ustalenia oraz zachowanie 23-latka. Ten w momencie rozpoczęcia przeszukania bardzo się zdenerwował i dziwnie zaczął się zachowywać. Wszystko to potwierdzało podejrzenia policjantów. Ostatecznie ujawnili u niego, ukryte w dwóch miejscach, opakowania z białym proszkiem. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina.

Bydgoszczanin został zatrzymany, po czym trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj (05.12.2019) usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska