Namierzony z narkotykami - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Namierzony z narkotykami

Data publikacji 17.12.2019

Rypińscy kryminalni namierzyli 26-latka z narkotykami. W jego samochodzie znaleźli ponad 200 g marihuany i amfetaminy oraz 130 sztuk tabletek ecstasy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Rypińscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, od pewnego czasu pracowali nad 26-letnim mieszkańcem powiatu rypińskiego, wobec którego mieli podejrzenia, że może zajmować się narkotykowym procederem. 

W piątek (13.12.19) wieczorem policjanci ustalili, że wytypowany mężczyzna przyjedzie na teren miasta z narkotykami, wiedzieli, że będzie poruszał się fordem focusem. Około 19.00, na jednej z ulic, policjanci zauważyli wytypowany pojazd. Wewnątrz siedziało trzech mężczyzn, a jednym z nich był 26-latek. Policjanci podjęli interwencję. W trakcie przeszukania samochodu znaleźli ukryte w różnych miejscach słoiki z suszem roślinnym, woreczki foliowe z tabletkami, a także w kieszeni u 26-latka woreczki foliowe z białym proszkiem. Policjanci zabezpieczyli wszystkie środki i zatrzymali mężczyzn. 

Na podstawie wykonanych czynności oraz przeprowadzanych badań policjanci ustalili, że substancje te to prawie 200 g marihuany, 6 g amfetaminy oraz 130 sztuk tabletek ecstasy, które w całości należały do 26-latka.
Następnego dnia (14.12.19) mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Dorota Rupińska
Publikacja: Kamila Ogonowska
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Policjant trzyma woreczek strunowy z amfetaminą
  • Tabletki ekstazy
  • Policjant trzyma słoiczek z marihuaną