Policjanci z Inowrocławia na podium

Data publikacji 01.05.2013

Kwietniowy turniej piłki nożnej "Saper Cup 2013" zorganizowany został dla służb mundurowych. Organizatorem rozgrywek był 2 Inowrocławski Pułk Inżynieryjny. Policjanci z Inowrocławia zajęli miejsce na ...

Kwietniowy turniej piłki nożnej "Saper Cup 2013" zorganizowany został dla służb mundurowych. Organizatorem rozgrywek był 2 Inowrocławski Pułk Inżynieryjny. Policjanci z Inowrocławia zajęli miejsce na podium.

Z okazji Święta Sapera oraz Święta 2 Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu w szranki stanęło pięć drużyn. Rozegrany został turniej piłki nożnej. Miejsce pierwsze przypadło reprezentacji 2 Pułku Inżynieryjnego. Drugie wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej Policji. Na trzecim zespół 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych. Czwarte miejsce, poza podium należało do drużyny Aresztu Śledczego, a piąte Powiatowej Straży Pożarnej. Zwycięzcy odebrali symboliczne puchary oraz dyplomy. Najważniejsze było jednak to, że miło i na sportowo spędzili czas oraz poczli ducha zdrowej rywalizacji.