Odpowie za posiadanie znacznej ilości amfetaminy - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Odpowie za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

Data publikacji 24.06.2016

Kryminalni z Komisariatu Policji w Lubiczu, pow. toruński, doprowadzili do prokuratury 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Jego zatrzymanie to efekt pracy funkcjonariuszy CBŚP, którzy na posesji należącej do mężczyzny znaleźli ponad pół kilograma amfetaminy. 27-latek już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wczoraj (23.06.16) kryminalni z Komisariatu Policji w Lubiczu, pow. toruński, doprowadzili do prokuratury 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Mężczyzna trafił za kraty we wtorek (21.06.16). Jego zatrzymanie to efekt pracy funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, którzy na jednej z posesji w gminie Lubicz, należącej do mężczyzny, znaleźli worek z białym proszkiem. Wstępne testy wykazały, że było w nim ponad pół kilograma amfetaminy.

27-latek trafił prosto do policyjnej celi i już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prokurator zadecydował, że do czasu zakończenia postępowania mężczyzna będzie objęty policyjnym dozorem. 27-latek musi również wpłacić kilka tysięcy złotych poręczenia majątkowego.
Teraz, za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych grozi mu do 10 lat więzienia.


 

Autor: sierż. szt. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska