Złodziej skrzyni zatrzymany - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Złodziej skrzyni zatrzymany

Data publikacji 31.08.2016

Po zebraniu kolejnych dowodów wszystko wskazywało na to, że kradzieży skrzyni smarownicy należącej do kolei mógł dokonać legitymowany wcześniej mężczyzna. Patrolujący okolicę policjanci zauważyli wytypowanego 20-latka na jednej z ulic. Zatrzymany już usłyszał zarzuty, a skrzynia już wróciła do prawowitego właściciela.

Wczoraj (30.08.16) funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń Podgórz przyjęli zawiadomienie od przedstawiciela kolei o kradzieży skrzyni smarownicy torowiska kolejowego, do jakiej doszło w miniony weekend. Straty wyceniono na kilkaset złotych. Jeden z funkcjonariuszy pełniący w tamtym czasie służbę w rejonie dworca przypomniał sobie, że legitymował pewnego mężczyznę w dniu kiedy prawdopodobnie doszło do kradzieży. Po zebraniu kolejnych dowodów wszystko wskazywało na to, że to właśnie on ukradł tę skrzynię.

Wytypowanego mężczyznę policjanci z tamtejszego komisariatu zauważyli przy ul. Poznańskiej. 20-latek został przez nich zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze znaleźli również skradzioną skrzynię smarownicy, która już wróciła do prawowitego właściciela.

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska