Kokainę miał ukrytą w szafie - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Kokainę miał ukrytą w szafie

Data publikacji 01.02.2017

Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 24-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli duży worek strunowy z kokainą i trzy z marihuaną. Ich czarnorynkowa wartość to kwota ponad 9 tysięcy złotych.

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 24-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Bydgoszczanin wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy wychodził z mieszkania. Przeprowadzone przeszukanie w miejscu jego zamieszkania potwierdziło podejrzenia kryminalnych.

W szafie policjanci zabezpieczyli duży worek strunowy wypełniony białą substancją o wadze ponad 20 gramów oraz trzy woreczki z zawartością ponad trzech gramów suszu roślinnego koloru zielonego. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to kokaina oraz marihuana. Czarnorynkowa wartość ujawnionych narkotyków to kwota ponad 9 tysięcy złotych.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyzna będzie musiał dwa razy w tygodniu stawić się w komisariacie na bydgoskim Błoniu.

Autor: st.asp. Lidia Kowalska
Publikacja: st. asp. Lidia Kowalska
  • zabezpieczona kokaina