Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 23.02.2017

Policjanci z Tucholi w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 20-latka ujawnili marihuanę oraz inne środki odurzające. Młody mężczyzna został zatrzymany. Sąd postanowił, że na rozprawę tucholanin będzie oczekiwał w areszcie.

W środowy poranek (22.02.17) funkcjonariusze z tucholskiej komendy weszli do mieszkania 20–letniego tucholanina. Wcześniej ustalili, że młody mężczyzna może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili blisko 72 g suszu roślinnego oraz 2 g innych specyfików, co do których istnieje podejrzenie, że są to środki odurzające. 20–latek został zatrzymany. Przeprowadzone  w komendzie wstępne testy potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, jednak oficjalnie muszą potwierdzić to testy laboratoryjne.

Młody tucholanin usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a prokuratur zawnioskował o tymczasowe jego aresztowanie. Sąd przychylił się i zadecydował, że 3 najbliższe miesiące spędzi za kratami. Za zarzucane przestępstwo tucholanin może usłyszeć wyrok od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Justyna Janiak
Publikacja: Kamila Ogonowska