Odpowiedzą za zniszczenie mienia - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Odpowiedzą za zniszczenie mienia

Data publikacji 27.02.2017

Wszczęli awanturę w jednym z toruńskich lokali. Szarpiąc się zniszczyli wyposażenie baru. Teraz odpowiedzą za to, że uczynili to w warunkach chuligańskich. Grozi im do 5 lat więzienia.

Z soboty na niedzielę (25/26.02.17) około północy dyżurny policji w Toruniu otrzymał informację o awanturze, do jakiej doszło w jednym z lokali na ul. Szerokiej. Do tego zdarzenia doszło pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy byli klientami baru. Podczas szamotaniny zniszczyli sprzęt, który właściciel wycenił na kilkaset złotych.

Policjanci, których dyżurny skierował na miejsce w wyniku sprawdzenia terenu przyległego do lokalu, zatrzymali podejrzewanych o zniszczenia - 17-letniego mieszkańca Torunia i 21-letniego mieszkańca Łowicza. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (27.02.17) usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia, którego dokonali po pijanemu, działając publicznie, bez powodu, okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego co kwalifikuje to zdarzenie jako czyn w warunkach chuligańskich. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...