Zatrzymany z tabletkami extazy - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Zatrzymany z tabletkami extazy

Data publikacji 19.05.2017

18-latek z gminy Lubicz, w powiecie toruńskim, został zatrzymany przez policjantów ze Śródmieścia zaraz po tym, jak Ci ujawnili przy nim i zabezpieczyli 100 podejrzanych tabletek. Podczas wstępnych policyjnych testów substancja, z których były zrobione wykazała cechy charakterystyczne dla ekstazy. Teraz mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat więzienia.

W minioną środę (17.05.17) około 19:30 policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście patrolujący rejon Szosy Bydgoskiej zatrzymali do kontroli osobowe audi. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Podczas kontroli, przy jednym z nich (18l.), funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy z charakterystycznymi tabletkami. Mundurowi, podejrzewając, że może to być ekstazy poddali go wstępnym policyjnym testom, które potwierdziły przypuszczenia. W sumie policjanci zabezpieczyli 100 sztuk tej substancji psychotropowej o wadze ponad 35 g. Właściciel tabletek został zatrzymany.

18-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkpotyków, a wczoraj (18.05.17) w prokuraturze zapadła decyzja, że będzie musiał stawiać się trzy razy w tygodniu do najbliższej miejscu zamieszkania jednostce policji na dozór.

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...