Bogaty "wachlarz" przestępstw - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Bogaty "wachlarz" przestępstw

Na 3 miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez grudziądzkich policjantów 50-latek. Mężczyzna przyszedł do jednostki w ramach dozoru w związku z wcześniejszą sprawą karną i podczas kontroli jego odzieży mundurowi znaleźli narkotyki. To jednak jeszcze nie koniec jego przestępczej działalności. Kryminalni udowodnili mu jeszcze, że groził bronią palną jednemu z mieszkańców miasta.

W poniedziałek (10.07.17) do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu stawił się 50-latek, wobec którego Sąd zastosował dozór policyjny w związku z naruszeniem przez niego nietykalności cielesnej funkcjonariusza i ratownika medycznego w miejscowości Niewieścin. Podczas kontroli podejrzanego mundurowi znaleźli przy nim prawie 2 g marihuany i ponad 2 g metaamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

50-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, ale nie tylko, bowiem policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który wskazuje, że pod koniec czerwca groził on przedmiotem przypominającym broń palną innemu mieszkańcowi miasta.

Dzisiaj (13.07.17), na wniosek policjantów oraz prokuratury Sąd aresztował podejrzanego tymczasowo na 3 miesiące.

Autor: st. sierż. Maciej Szarzyński
Publikacja: Kamila Ogonowska