Za włamanie do salonu kosmetycznego został aresztowany - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Za włamanie do salonu kosmetycznego został aresztowany

Data publikacji 10.01.2018

Policjanci z Gniewkowa, pow. inowrocławski, doprowadzili do oskarżyciela podejrzanego o kradzież z włamaniem 35-latka. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi za kratami.

Mundurowi z gniewkowskiego komisariatu, pow. inowrocławski, wyjaśniali sprawę włamania do salonu kosmetycznego, do którego doszło pomiędzy 31 grudnia  a 2 stycznia. Sprawca, po tym jak pokonał drzwi i wszedł do środka, zabrał kasę fiskalną oraz skrzynki z akcesoriami kosmetycznymi.

Podczas zbierania dowodów mundurowi nabrali podejrzeń co do jednego z mieszkańców miasta. Gdy mieli już wystarczające dowody przeciwko niemu (8.01.18) wkroczyli do jego mieszkania. Tam też znaleźli skradzioną kasę fiskalną. Podejrzewany o włamanie 35-latek został zatrzymany. Po usłyszeniu zarzutów wczoraj (9.01.18) został doprowadzony do oskarżyciela. Policja wystąpiła też do sądu o tymczasowe jego aresztowanie. Wniosek został poparty i podejrzany trafił tymczasowo za kraty na miesiąc. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska