Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia

Data publikacji 14.02.2018

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują świadków wypadku, który miał miejsce 11 lutego tego roku na Trasie Prezydenta Władysława Raczkiewicza. Kierujący osobowym nissanem potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku tego zderzenia śmierć poniosła 64-letnia kobieta.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 11 lutego tego roku około godz. 13:30 na Trasie Prezydenta Władysława Raczkiewicza (na wysokości cmentarza przy ul. Wybickiego). Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem nissan primera, jadący w kierunku Szosy Chełmińskiej potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych kobietę. Niestety 64-latka, po przewiezieniu do szpitala, zmarła.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997. 

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: asp. Piotr Duziak