Komu rower, komu... - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Komu rower, komu...

Data publikacji 16.04.2018

Kryminalni z Inowrocławia zatrzymali i rozliczyli 28-latka podejrzanego o włamanie do sklepu i kradzież rowerów. Mężczyzna oferował łupy na sprzedaż, ale bardzo szybko został namierzony przez policjantów. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu (12.04.18) w Inowrocławiu doszło do włamania do jednego ze sklepów z artykułami sportowymi. Sprawca pokonał metalową siatkę i zabrał dwa rowery wartości blisko 3 tys. zł. Powiadomieni o przestępstwie policjanci jeszcze tego samego dnia po 20.00 ustalili, że jakiś mężczyzna, na terenie miasta, oferuje do sprzedaży dwa rowery. Namierzyli go na Osiedlu Rąbin. 28-latek wpadł, gdy próbował sprzedać dziecięcy rower marki B-Twin.

Policjanci dowiedli, że to właśnie ten mężczyzna ma bezpośredni związek z włamaniem. Kryminalni ustalili, że drugi rower, który zginął ze sklepu sprawca zdążył już sprzedać. Idąc tym tropem dotarli do nowego właściciela i go odzyskali. W sobotę (14.04.18) zatrzymany 28-letni inowrocławianin usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska