WIADOMOŚCI

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków z zamiarem ich dalszej sprzedaży

Golubsko-dobrzyńscy kryminalni zatrzymali 19-latka, u którego w miejscu zamieszkania znaleźli prawie 55 g amfetaminy oraz 23 g marihuany. Z policyjnych ustaleń wynika, że zamierzał je wprowadzić na rynek. Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków i usiłowania ich dalszej sprzedaży. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (16.04.18) kryminalni z Golubia-Dobrzynia złożyli niespodziewaną wizytę 19-letniemu mieszkańcowi miasta. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania potwierdziły się wcześniejsze ustalenia policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego prawie 55 g amfetaminy i 23 g marihuany. Narkotyki poporcjowane, przygotowane były do dalszej sprzedaży.

Jeszcze wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i usiłowania ich dalszej sprzedaży. Wobec 19-latka, który był już wcześniej notowany za tego rodzaju przestępstwa, na wniosek policji, sąd zastosował policyjny dozór, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Publikacja: Kamila Ogonowska