Marihuanę miał ukrytą w mieszkaniu - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Marihuanę miał ukrytą w mieszkaniu

Data publikacji 10.05.2018

Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. Tym razem w ręce policjantów trafił 19-latek, który w mieszkaniu miał ukryte ponad 18 gramów marihuany. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, ale nie tylko.

Działania policjantów zwalczających przestępczość narkotykową bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 19-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj (09.05.2018). Wówczas kryminalni pojechali do jego miejsca zamieszkania na bydgoskich Wyżynach. Podejrzewanego 19-latka zauważyli w momencie, gdy wyszedł z bloku. Po przedstawieniu powodu „wizyty” policjanci przystąpili do przeszukania mieszkania, w którym przybewał. W jednym z pokoi ujawnili worki foliowe oraz inne opakowanie z zawartością suszu roślinnego, a także trzy wagi elektroniczne. Wstępnie przeprowadzone badania potwierdziły, że jest to marihuana o łącznej wadze ponad 18 gramów. Ponadto policjanci zabezpieczyli  w jego pokoju dowód osobisty należący do innej osoby.

19-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających oraz ukrywania dowodu osobistego innej osoby, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska