Serdeczne podziękowania za pomoc dla dzielnicowych z Wyżyn - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Serdeczne podziękowania za pomoc dla dzielnicowych z Wyżyn

Data publikacji 16.06.2018

Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn pomogli szybko dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy chorej dziewczynce, która pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Dzięki ich pomocy 4-latka szybko trafiła pod opiekę specjalistów. Wczoraj (15.06.18) rodzice dziecka podziękowali za to policjantom.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (11.06.2018) około godziny 17.00 w miejscowości Prądocin. Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn – asp. Karol Kęska, mł. asp. Adam Boniewicz i mł. asp. Tomasz Gołębiewski- pełnili służbę w rejonie gminy Nowa Wieś Wielka kiedy zostali poproszeni, przez zdenerwowanych rodziców dziecka, o pomoc. Okazało się, że ich 4-letnia córka straciła przytomność i ze względu na pogarszający się jej stan muszą pilnie dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy.

Policjanci natychmiast powiadomili o tej sytuacji swojego dyżurnego, a następnie na sygnałach świetlnych i dźwiękowych bezpiecznie eskortowali małżeństwo wraz z dzieckiem do wspomnianego szpitala. Dzięki temu dziewczynka szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (15.06.18) wzruszeni i wdzięczni za pomoc rodzice wraz z córką przyjechali do komisariatu na Wyżynach, by osobiście podziękować policjantom za okazaną pomoc i szybką reakcję.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska