„Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży” w Inowrocławiu - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

„Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży” w Inowrocławiu

Data publikacji 04.07.2018

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Inowrocławiu przeprowadzili działania profilaktyczne na drogach. Akcja odbyła się w ramach kampanii MSWiA pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży”. Kierującym policjanci wręczali upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Z inicjatywy inowrocławskich policjantów dzisiaj (4.07.18) na terenie miasta odbyły się kontrole drogowe, podczas których policjanci propagowali bezpieczne podróżowanie. W myśl kampanii MSWiA pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży” oraz trwających wakacji, odnotowujemy zwiększony ruch na drogach. Dlatego, apelujemy do kierujących, by jeździli zgodnie z przepisami.

Dzisiaj, oprócz drogowej kontroli stanu trzeźwości i dokumentów, policjanci przygotowali dla uczestników ruchu także upominki. Były nimi kodeksy drogowe i apteczki. Ufundowało je Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Materiały dotyczące bezpieczeństwa policjanci wręczyli dwudziestu kierującym. Kodeks drogowy przyda się, by na bieżąco przypominać sobie o zasadach ruchu drogowego, a apteczka gdy trzeba będzie komuś biec z pomocą. Działania spotkały się z dużą aprobatą obdarowanych mieszkańców.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska
Ładowanie odtwarzacza...