Kim jest młody mężczyzna podejrzewany o kradzież telefonu? - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Kim jest młody mężczyzna podejrzewany o kradzież telefonu?

Data publikacji 10.10.2018

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego, do której doszło 16 lipca tego roku. Funkcjonariusze dysponują wizerunkiem młodego mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo. Kryminalni zadecydowali, że w tej sprawie zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu.

Do przestępstwa doszło 16 lipca tego roku w Grudziądzu przy ul. Kilińskiego. Sprawca - młody mężczyzna, przechodząc przez klatkę schodową jednego z budynków wyrwał z rąk 11-letniego chłopca telefon i uciekł w stronę ul. Kościuszki. Pracujący w sprawie policjanci zabezpieczyli do prowadzonego postępowania nagrania z monitoringu z wizerunkiem złodzieja. Jednak jak dotąd nie ustalili personaliów podejrzewanego mężczyzny.

Rysopis sprawcy: wiek z wyglądu około 25 - 28 lat, 175 - 180 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy krótkie (wyraźnie wygolone po bokach).

Ubiór: czarna koszulka z krótkimi rękawkami i jasnoniebieskim napisem na klatce piersiowej „Music …”, spodnie dżinsowe, przez ramię przewieszona duża podróżna torba.

Policjanci zwracają się do wszystkich z prośbą pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach wykonanych z fragmentów posiadanych nagrań monitoringu.  Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem 693 884 941 lub 112.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Publikacja: Kamila Ogonowska