Policyjny Mikołaj spełnił marzenia Laury - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Policyjny Mikołaj spełnił marzenia Laury

Data publikacji 13.12.2018

Kolejny raz, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, radziejowscy policjanci spełnili marzenia dziecka mieszkającego na terenie powiatu. Tym razem obdarowali prezentami 3,5-letnią Laurę.

To kolejny rok kiedy radziejowscy policjanci i pracownicy cywilni organizują zbiórkę, aby obdarować prezentami dziecko, mieszkające na terenie powiatu. Pomysł na taką paczkę podsunął Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie podinsp. Karol Konopacki.

W tym roku spełnili marzenia małej Laury z Broniewa (gm. Radziejów), która pomimo choroby, z jaką się zmaga, jest bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem. Z wcześniejszych rozmów z rodzicami mundurowi dowiedzieli się, że dziewczynka marzy o lalce Barbie i interaktywnej zabawce YOYO Panda.

Dzisiaj (13.12.18) od rana małą Laurę odwiedzili policyjni Mikołaje. Komendant Konopacki wspólnie z policjantami wręczyli zakupione prezenty. W czasie spotkania uśmiech nie schodził z twarzy dziewczynki, było widać, że jest  zachwycona prezentami. Zarówno rodzice, jak i Laura bardzo podziękowali za spotkanie i prezenty. Wizyta zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

Autor: asp. szt. Marcin Krasucki
Publikacja: Kamila Ogonowska