WIADOMOŚCI

Policjanci z Jezior Wielkich od wczoraj jeżdżą nowym radiowozem

Data publikacji 18.12.2018

Policjanci z Jezior Wielkich, pow. mogileński, otrzymali nowoczesny, dynamiczny dwustukonny radiowóz Zakup osobowego opla astry był możliwy dzięki finansowej pomocy lokalnego samorządu.

Od wczoraj (17.12.18) policjanci z Posterunku Policji w Jeziorach Wielkich, pow. mogileński, mają do dyspozycji nowy radiowóz. Oznakowany opel astra z silnikiem o mocy 200 km będzie wykorzystywany głównie przez dzielnicowych w czasie codziennych patroli. Zakup nowego pojazdu został zrealizowany w ramach połączonych środków Policji i Urzędu Gminy w Jeziorach Wielkich, który przeznaczył na ten cel kwotę 35 tysięcy złotych.

Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się w obecności Wójta Gminy Jeziora Wielkie Pana Dariusza Ciesielczyka i Sekretarza Gminy Pani Grażyny Leśniewskiej. Kierownik Posterunku Policji w Jeziorach Wielkich asp. szt. Piotr Piaskowski podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wkład i wspieranie działalności policji. Zaznaczył, że nowy radiowóz będzie nie tylko służył poprawieniu warunków pracy, ale pozwoli funkcjonariuszom jeszcze lepiej wykonywać zadania na rzecz obywateli.

Autor: asp. Tomasz Bartecki
Publikacja: Kamila Ogonowska