37-latek odpowie za zdemolowanie toalety w lokalu - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

37-latek odpowie za zdemolowanie toalety w lokalu

Data publikacji 17.01.2019

Włocławscy policjanci zatrzymali 37-latka, który w jednym z lokali w centrum miasta zdemolował wyposażenie łazienki. Mężczyzna, mając prawie 1,5 promila alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (16.01.19) około 19.00 dyżurny został powiadomiony o mężczyźnie, który w lokalu gastronomicznym przy ulicy Warszawskiej we Włocławku demoluje łazienkę. Gdy policjanci dotarli na miejsce zatrzymali agresywnego mężczyznę i doprowadzili go do komendy. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że 37-letni włocławianin miał prawie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, natomiast śledczy ustalili okoliczności zdarzenia.

Z relacji zgłaszających wynika, że obsługa lokalu usłyszała dochodzące z łazienki odgłosy. Gdy otworzyli drzwi zauważyli jednego z klientów, który niszczył baterię umywalki. Natychmiast powiadomili o tym fakcie ochronę. Pracownicy ochrony, widząc mocno pobudzonego mężczyznę, zablokowali drzwi łazienki do czasu przyjazdu wezwanych policjantów. Sprawca, jak się okazało zdążył zniszczyć baterię umywalkową, dozownik mydła oraz uszkodził ścianki wewnątrz toalety.

Dzisiaj (17.01.19), kiedy 37-latek wytrzeźwieje, śledczy przedstawią mu zarzut uszkodzenia mienia. Za tak negatywne zachowanie grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Autor: sierż. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: Kamila Ogonowska