Poszukiwany złodziej trafił za kraty - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Poszukiwany złodziej trafił za kraty

Data publikacji 18.01.2019

Dzielnicowi z komisariatu na toruńskim Podgórzu ustalili kto stoi za kradzieżami artykułów spożywczych z dwóch sklepów. Okazało się, że to poszukiwany 32-latek, który ma na koncie również kradzież pieniędzy z jednej z restauracji i jest poszukiwany. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu do 5 lat więzienia. Trafi za kraty, gdzie czeka go odsiadka za wcześniejsze przewinienia.

Wczoraj (17.01.19) policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież artykułów spożywczych ze sklepów jednej z sieci handlowych. Zatrzymanie złodzieja to efekt ustaleń dzielnicowych, którzy dotarli do zapisów monitoringów i zdobyli informacje kto stoi za tymi przestępstwami.

Policjanci zebrali również informacje świadczące o tym, że ten sam mężczyzna jest sprawcą kradzieży pieniędzy z lady jednej z restauracji. 32-latek wykorzystał fakt, że jedna z pracownic wyszła na zaplecze i ukradł kilkaset złotych w gotówce.

Dodatkowo okazało się, że 32-latek jest poszukiwany przez koniński sąd.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Jest recydywistą, więc może mu grozić do 7,5 lat więzienia. Prosto z policyjnej celi trafił do aresztu, gdzie czeka go odsiadka za wcześniejsze wykroczenia.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska