WIADOMOŚCI

Golubsko-Dobrzyńscy kryminalni odzyskali przywłaszczonego nissana

Data publikacji 22.02.2019

Kryminalni z Golubia-Dobrzynia odzyskali osobowego nissana. Pojazd został przywłaszczony w Belgii przez 42-letniego mieszkańca Golubia-Dobrzynia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za popełnienie przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci Wydziału Kryminalnego w Golubiu-Dobrzyniu otrzymali informację, że 42-letni mężczyzna na stałe zameldowany w Golubiu-Dobrzyniu, ale przebywający za granicą, na terenie Belgii  przywłaszczył powierzonego mu przez pracodawcę osobowego nissana. Wartość auta właściciel wycenił na prawie 65.000 zł. Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy, którzy zajęli się tą sprawą  wynikało, że podejrzewany mężczyzna porusza się przywłaszczonym samochodem po terenie Polski. W toku dalszych czynności w tej sprawie śledczy ustalili, że mężczyzna przyjechał do swojego miejsca  zameldowania, wtedy przystąpili do realizacji.

Wczoraj (21.02.19) kryminalni zapukali do jednego z mieszkań w Golubiu-Dobrzyniu, gdzie zastali amatora cudzej własności. Policjanci odzyskali przywłaszczony samochód, a 42-latek, na podstawie zebranych materiałów dowodowych, jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty przywłaszczenia powierzonego mienia. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. 

Autor: asp. szt. Małgorzata Lipińska
Publikacja: Kamila Ogonowska