Interesowały ją tylko markowe perfumy - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Interesowały ją tylko markowe perfumy

Data publikacji 28.02.2019

Policjanci zatrzymali 32-letnią mieszkankę Bydgoszczy, która przyjechała do Kruszwicy w określonym celu. Teraz odpowie za kradzież w drogerii, gdzie jej łupem padły markowe perfumy warte ponad 900 zł. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Kruszwiccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież, do której doszło w ubiegłym roku. Wówczas pojawiła się ona w jednej z tamtejszych drogerii i „zaopatrzyła" w pięć sztuk markowych perfumów wartości ponad 900 zł. Powiadomieni o kradzieży policjanci ustalili metodę działania kobiety oraz jej rysopis i od tamtej pory ją poszukiwali.

Wczoraj (27.02.19) policjanci uzyskali informację, że będąca w ich zainteresowaniu bydgoszczanka pojawiła się na terenie Kruszwicy. Wtedy zatrzymali całkowicie zaskoczoną kobietę, która sądziła, że stare przestępstwo jej "się upiecze". Policjanci przeszukali też mieszkanie podejrzanej. Tam znaleźli cały skradziony z Kruszwicy towar.

Zebrane dowody doprowadziły do postawienia kobiecie zarzutu kradzieży. Grozi jej teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska