Narkotyki pośród roślin na skalniaku - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Narkotyki pośród roślin na skalniaku

Data publikacji 23.04.2019

Radziejowscy kryminalni zatrzymali małżeństwo, które zajmowało się „narkotykowym biznesem”. Środki odurzające i psychotropowe mieli schowane pod kamieniami w ogródku. 27-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Pomagającą mu w procederze żonę policjanci objęli policyjnym dozorem.

Radziejowscy kryminalni ustalili, że na terenie gminy Dobre małżeństwo zajmuje się handlem narkotykami. Gdy zebrali wystarczające dowody weszli do domu 27-latka i jego żony (37l.). W trakcie przeszukania posesji policjanci, na terenie ogródka, pod kamieniami znaleźli dwie foliowe torby wypełnione woreczkami z suszem roślinnym, proszkiem, kryształkami oraz tabletkami. Jak wykazały wstępne testy były to metaamfetamina, amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 230 g narkotyków oraz 77 tabletek ekstazy. Małżeństwo zostało zatrzymane.

Na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych kryminalni przedstawili obojgu zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Decyzją sądu 27 latek trafił tymczasowo za kraty na 3 miesiące, jego żona natomiast została objęta policyjnym dozorem. 

Autor: asp. szt. Marcin Krasucki
Publikacja: Kamila Ogonowska
  • kryształki MDMA w woreczku
  • środki odurzające popakowane w woreczki
  • zabezpieczone konopie
  • zabezpieczone ekstazy
  • pakunek z narkotykami pośród roślin