RSS
Dzisiaj jest: Środa, 02 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO STRUKTURA KWP RZECZNIK PRASOWY TWÓJ DZIELNICOWY PRACA W POLICJI ________________ FUNDUSZE UNIJNE RUCH DROGOWY PREWENCJA KADRY I SZKOLENIE KRYMINALISTYKA PSYCHOLOG W POLICJI PRAWA CZŁOWIEKA ZAMÓWIENIA PUBLICZNE INWESTYCJE I REMONTY ZWIĄZKI ZAWODOWE IPA BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH STOWARZYSZENIE EMERYTÓW i RENCISTÓW POLICYJNYCH _______________ POZWOLENIA NA BROŃ LICENCJA DETEKTYWA OCHRONA OSÓB I MIENIA OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INTEGRACJA LOGISTYCZNA PLATFORMA DLA DOSTAWCÓW NASI PASJONACI HISTORIA POLICJI FILMOTEKA LINKI KONTAKT  GALERIE
 


strzałka Wypadek w Kijaszkowie

W Kijaszkowie (gm. Czernikowo) doszło do zdarzenia drogowego, w którym zderzyły się czołowo dwa samochody. Pasażer jednego z pojazdów trafił do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubiczu.
Wczoraj (14.01.2014r.) krótko przed godz. 17:00 w miejscowości Kijaszkowo (gm. Czernikowo) doszło do zderzenia dwóch aut. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 29-latek kierujący renault kangoo jadąc drogą powiatową nr 2132 w kierunku miejscowości Mazowsze z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka forda transita. Tym ostatnim kierował 48-latek. W wyniku zderzenia obrażenia odniósł 22-letni pasażer renault kangoo. Mężczyzna trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci z Komisariatu Policji w Lubiczu.

st. sierż. Wojciech Chrostowski
Zespół Komunikacji Społecznej
KMP Toruń
 
Publikacja: mł. asp. Piotr Duziak
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KWP Bydgoszcz