Policja Kujawsko-Pomorska

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Link do nadrzędnej jednostki Policji Link do Biuletynu Informacji Publicznej Link do programu profilaktycznego Sztuka Wyboru Link do Kanału filmowego YouTube garnizonu kujawsko-pomorskiego Link do profilu Facebook garnizonu kujawsko-pomorskiego Link do informacji dla osób ze szczególnymi potrzebami
Strona dostępna wyłączie w sieci wewnętrznej Policji

Statystyki dnia

2023-11-30
Zatrzymani na gorącym uczynku32
Zatrzymani poszukiwani34
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
2023-11-29
Zatrzymani na gorącym uczynku30
Zatrzymani poszukiwani23
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący16
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
2023-11-28
Zatrzymani na gorącym uczynku29
Zatrzymani poszukiwani26
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący10
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach1
2023-11-27
Zatrzymani na gorącym uczynku36
Zatrzymani poszukiwani22
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach3
2023-11-26
Zatrzymani na gorącym uczynku28
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący7
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
2023-11-25
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący10
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach1
2023-11-24
Zatrzymani na gorącym uczynku22
Zatrzymani poszukiwani24
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący9
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1

GARNIZON KUJAWSKO-POMORSKI
Dane teleadresowe

Mapa województwa kujawsko-pomorskiego zawierającego linki do poszczególnych jednostek, tekstowa baza linków dostępna w linku tekstowym powyżej KOMENDY MIEJSKIE I POWIATOWE POLICJI GARNIZONU KUJAWSKO-POMORSKIEGOKMP Bydgoszcz KMP Toruń KMP Grudziadz KMP Włocławek KPP Inowrocław KPP Aleksandrów KPP Lipno KPP Golub-Dobrzyń KPP Rypin KPP Brodnica KPP Wąbrzezno KPP Radziejów KPP Mogilno KPP Znin KPP Świecie KPP Chełmno KPP Tuchola KPP Sępólno KPP Nakło

Najczęściej czytane

 1. Wspólne ćwiczenia pracowników Banku Pocztowego, policyjnych kontrterrorystów i negocjatorów

  W Bydgoszczy, w jednej z siedzib Banku Pocztowego, odbyły się symulowane ćwiczenia, które na pierwszy rzut oka mogły wyglądać, jak prawdziwy napad. Na szczęście, to jedynie scenariusz szkolenia pracowników placówki. Te specjalistyczne ćwiczenia przeprowadzili funkcjonariusze z Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji BOA, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Bydgoszczy i policyjnych negocjatorów.

 2. Konferencja podsumowująca projekt „Szkolenia specjalistyczne szansą na zwiększenie skuteczności organów ścigania w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej”

  Na terenie Muzeum Okręgowego w Toruniu odbyła się wczoraj (28.11.2023r.) konferencja podsumowująca projekt „Szkolenia specjalistyczne szansą na zwiększenie skuteczności organów ścigania w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej” finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. W ramach przedsięwzięcia swoje kwalifikacje i umiejętności doskonaliło do tej pory ponad 870 policjantów oraz pracowników Policji z kujawsko-pomorskiego garnizonu.

 3. Śmierć w Starym Radziejowie

  Ciała dwóch osób znaleziono wczoraj na terenie Rolniczej Spółdzielni Pracy w Starym Radziejowie. Policjanci wyjaśniają przyczyny zgonu mężczyzn.

 4. Młodzi policjanci złożyli ślubowanie

  Ślubowanie od policjantów, w obecności rodzin i bliskich, odebrał Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinsp. Piotr Leciejewski. Już dziś funkcjonariusze trafią do Szkoły Policji w Słupsku, gdzie odbędą kilkumiesięczne szkolenie. W szeregi kujawsko-pomorskiej Policji wstąpiło 67 nowych policjantów.

 5. Obchody Narodowego Święta Niepodległości

  Rocznica Narodowego Święta Niepodległości przypadająca na dzień 11 listopada była powodem do zorganizowania jej obchodów przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Uroczysta zbiórka odbyła się w sali Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, gdzie policjanci i pracownicy cywilni kujawsko-pomorskiego garnizonu otrzymali odznaczenia i awanse.

Najnowsze zamówienia publiczne

Najnowszy film

Powrót na górę strony