Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna drużyna „Szlachetnej Paczki”

Czy moglibyśmy nie wziąć udziału w świątecznej akcji „Szlachetna Paczka”?! W życiu!!! Jesteśmy! Włączamy się także i my – pracownicy i policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy i Biura Spraw Wewnętrznych KGP. Najważniejsze są rodziny, do których trafią świąteczne upominki.

"Szlachetna Paczka" to działająca od 2001 r. ogólnopolska akcja świątecznej pomocy osobom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb przez wyznaczonych do tego wolontariuszy. To nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania. To projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców.

Kuchenka gazowa, łóżko piętrowe, materace, pościel, sprzęt RTV, zabawki, słodycze i smakołyki na święta. To wkrótce trafi do rodziny w kujawsko-pomorskiem, która tej pomocy potrzebuje.

Autor:
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz

Polecane filmy: Kanał YouTube KWP w Bydgoszczy

Aktualności Sztuki Wyboru

    Adres redakcji:

 

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Wydział Komunikacji Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz

tel. (52) 588 13 90

wks@bg.policja.gov.pl

Napisz do nas

 

W sprawie nadsyłania materiałów redakcyjnych prosimy o kontakt:

asp. sztab. Paulina Malinowska, tel. (52) 588 13 20
paulina.malinowska@bg.policja.gov.pl

 

    Materiały prasowe:

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych. Redakcja zastrzega sobie prawo skracania, adjustacji, zmiany tytułów i opracowania redakcyjnego przyjętych tekstów do publikacji. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania listów i nieodpłatnego wykorzystania publikowanych materiałów na stronie internetowej www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Za treść zamieszczonych ogłoszeń i listów redakcja nie odpowiada. Kopiowanie materiałów tylko za zgodą redakcji.

 
Powrót na górę strony