KURS NURKOWANIA PODLODOWEGO

Logotyp Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021


Projekt:
"Szkolenia specjalistyczne szansą
na zwiększenie skuteczności organów ścigania
w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej"

Projekt realizowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego
na lata 2014-2021.Godło i flaga Polski

Projekt jest finansowany z Programu „Sprawy wewnętrzne” realizowanego w ramach Funduszy Norweskich na lata 2014-2021. Program pozostaje w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Kurs nurkowania podlodowego

W lutym 2022 roku, 2 funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Bydgoszczy uczestniczyło w kursie nurkowania podlodowego w ramach projektu pn. „Szkolenia specjalistyczne szansą na zwiększenie skuteczności organów ścigania w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej”. Przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu państwa w ramach Programu „Sprawy wewnętrzne”. Program pozostaje w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Angielska wersja językowa - linkKurs obejmował szkolenie teoretyczne oraz praktyczne na wodach otwartych. Celem kursu było zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą we właściwy i bezpieczny sposób prowadzić nurkowanie podlodowe. Szkolenie zostało zrealizowane przez Centrum Szkolenia i Techniki Nurkowej AKWANAUTA Szymon Denis z Torunia.

Autor: Izabela Adamczak-Garstecka
Publikacja: podkom. Szymon Tworowski

  • Nurek pracujący pod lodem.
    Nurek pracujący pod lodem.
  • Nurek obsługujący wiertło do lodu.
    Nurek obsługujący wiertło do lodu.
  • Nurkowie stojący na lodzie.
    Nurkowie stojący na lodzie.
Powrót na górę strony