Archiwum aktualności

Posiedzenie Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

W dniu 22.06.2016r. na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się posiedzenie Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. W posiedzeniu uczestniczyli Przewodniczący Grup Regionów Województwa Kujawsko-Pomorskiego IPA.

Prezes Jerzy Archacki przedstawił propozycje zorganizowania imprezy sportowo – rekreacyjnej dla członków IPA „Pożegnanie Lata”, która miałaby się odbyć na przełomie września i października na terenie ośrodka wypoczynkowego Gród Piasta w Chomiąży Szlacheckiej. 

Proponowane konkursy podczas imprezy to między innymi : strzelanie z broni pneumatycznej, dart, piłkarzyki, bilard, tenis stołowy, strzelanie z łuku oraz grzybobranie i wędkowanie Przewidywany jest również wieczorek taneczny. 
Podczas posiedzenia przekazano informację o wydatkach i przyjęto uchwałę w sprawie sprawozdania finansowego. Podczas dyskusji omówiono także sprawy międzynarodowych szkoleń w ośrodku szkoleniowym IPA Gimborn / Niemcy / oraz międzynarodowy program wymiany policjantów członków IPA .
Posiedzenie zarządu zakończono wolnymi wnioskami.
 


 

Autor: Krzysztof Warchał,.Zdjęcia Wojciech Nawrocki
Publikacja: st. post. Szymon Tworowski

Powrót na górę strony