Archiwum aktualności

Policjanci członkowie IPA Cottbus Niemcy z wizytą w Bydgoszczy

Od dnia 10 do 17 czerwca 2016 roku w Bydgoszczy przebywała delegacja 10 – ciu niemieckich policjantów członków International Police Association.

Podczas wizyty spotkali się z Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy, z którym wymienili doświadczenia zawodowe, zaprezentowano im strukturę Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i jednostek podległych. Zwiedzili Komendę Wojewódzką Policji  a także zaprosiliśmy ich do biura IPA, w którym  wymieniliśmy się gadżetami.

Oprócz oficjalnych spotkań zwiedzili z naszymi członkami IPA  atrakcyjne miejsca nie tylko w Bydgoszczy  ale i Toruniu,  Grudziądzu.

Podsumowaniem wizyty było sportowo– towarzyskie spotkanie w ośrodku rekreacyjnym nad jeziorem w ‘’ Grodzie Piasta ‘’ Chomiąża Szlachecka. Oprócz grillowania odbyły się konkurencje sportowe takie jak tenis stołowy, rzut strzałkami, piłkarzyki, rzut toporem do tarczy i wiele innych.

Ważnym elementem wizyty było zadeklarowanie bezpośredniej współpracy pomiędzy Regionem IPA Bydgoszcz a Regionem IPA Cottbus oraz wymiana stażowa policjantów.
 

Autor: Krzysztof Warchał, Zdj. Paweł Mazurek
Publikacja: st. post. Szymon Tworowski

Powrót na górę strony